تحصیل در کالج انگلستان

تحصیل در کالج‌ انگلیس برای دانشجویان بین‌المللی یک فرصت جذاب است.بریتانیا به دلیل ارائه طیف گسترده ای از دوره ها و داشتن برخی از معتبرترین دانشگاه های جهان از جمله دانشگاه آکسفورد، دانشگاه کمبریج و دانشگاه ادینبورگ شهرت جهانی دارد. البته اینها برترین‌ها هستند – به غیر از دانشگاه‌های دارای رتبه برتر، دانشگاه‌های بسیار خوبی در بریتانیا وجود دارد.

برخی از دوره های محبوب در انگلستان عبارتند از روانشناسی، مهندسی، معماری، MBA، حقوق و طراحی مد. همچنین برای بیوتکنولوژی و  پزشکی و دندانپزشکی عالی است.

. تحصیل در کالج انگلیس به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا به طور سریع و با آمادگی به بازار کار وارد شوند و در آینده شغلی موفقی داشته باشند. از دیگر مزایای تحصیل در کالج‌های انگلیس همچنین امکان گرفتن ویزا و اقامت در این کشور میباشد.

در ادامه، ابتدا به معرفی کالج‌ها در انگلیس می پردازیم و سپس به پاسخ به سوالات اساسی مرتبط با تحصیل در انگلستان اختصاص خواهیم داد. این سوالات شامل مواردی نظیر شهریه تحصیل در کالج‌های انگلیس، شرایط تحصیل در کالج انگلیس، شرایط سنی مورد نیاز برای تحصیل در کالج انگلیس ، مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در رشته های کالج انگلیس، کالج‌های انگلیسی مورد تایید در ایران که در انگلیس ترجیح داده می‌شوند، شرایط ویزای تحصیل در انگلیس برای دانشجویان کالج، و درآمد پس از تحصیلات در کالج‌های انگلیس می‌پردازیم. اگر تمایل به تحصیل در انگلیس یا سایر کشورها در کالج‌ها و سایر رشته‌های تحصیلی را دارید، می‌توانید از طریق چت در واتساپ با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری را دریافت کنید.

کالج های تحصیلات تکمیلی عمومی، آموزش آکادمیک، فنی و حرفه ای با کیفیت بالا را به افراد در هر سنی ارائه می دهند. 163 کالج تحصیلات تکمیلی در انگلستان وجود دارد که هر ساله صدها هزار دانش آموز را آموزش می دهند.

چه دوره هایی در کالج های انگلیس ارایه میشود ؟

کالج ها مجموعه گسترده ای از مدارک و دوره های تحصیلی را در سطوح 1 تا 6 ارائه می دهند، از جمله گواهینامه های ملی بالاتر (HNC)، دیپلم ملی بالاتر (HNDs)، سطوح A، دوره های کارآموزی، سطوح T، GCSE، BTECs، فنی کمبریج، مدارک تحصیلات تکمیلی. و خیلی بیشتر. همچنین طیف وسیعی از انتخاب ها در مهارت ها برای مطالعه وجود دارد: از مهندسی و مهمان نوازی گرفته تا فناوری اطلاعات و ساخت و ساز. شما اغلب می توانید سطوح A را در یک کالج تحصیلات تکمیلی عمومی نیز مطالعه کنید.

مدرسان اغلب پس از یک حرفه موفق در صنایع مربوطه خود به تدریس می آیند، به این معنی که به دانش آموزان آموزش داده می شود تا مهارت ها، رفتارها و نگرش های سطح صنعت را نشان دهند. کالج‌های تحصیلات تکمیلی نیز به امکانات خود افتخار می‌کنند و در داخل بسیاری از ساختمان‌ها، امکاناتی با مشخصات بالا و استاندارد صنعتی پیدا خواهید کرد.

محدودیت سنی کالج های انگلیس

کالج های تحصیلات تکمیلی یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین المللی است که دوره آمادگی دانشگاه یا تکمیل مدارک حرفه ای را به صورت تمام وقت یا پاره وقت می گذرانند. کالج ها در بریتانیا نقش های مختلفی از جمله آموزش بیشتر برای نوجوانان 16-18 ساله، آموزش حرفه ای و آموزش بزرگسالان را انجام می دهند.

اکثر کالج های بریتانیا موسسات دولتی هستند، اما بسیاری از کالج های خصوصی نیز وجود دارند که به انواع خاصی از دانشجویان نیز رسیدگی می کنند. دوره های آموزشی در کالج های انگلستان یک یا دو سال طول می کشد.

هرینه کالج انگلستان

شرایط ورود به کالج انگلستان چیست؟

هنگام برنامه ریزی برای تحصیل در انگلستان، مهم است که به یاد داشته باشید که هر کالج انگلستان شرایط خاص خود را دارد. به طور کلی، دوره های حرفه ای در کالج های انگلستان به مدارک GCSE ابتدایی نیاز دارد.

الزامات ورود به کالج در انگلیس عبارتند از:

مؤهلات تحصیلی: برای کارشناسی، A-levels یا معادل و برای ارشد مدرک کارشناسی مرتبط.

توانایی در زبان انگلیسی: از زبان‌های غیر-اصلی نیاز به نمرات IELTS یا TOEFL دارید.

بیانیه شخصی: معمولاً برای کارشناسی الزامی است.

توصیه نامه تحصیلی: بیشترین مواقع نیاز به مراجع از معلمان یا استادان دارید.

الزامات ویزا: دانشجویان بین‌المللی از کشورهای غیر-اتحادیه اروپا ممکن است ویزای دانشجویی بخواهند.
داشتن دیپلم تحصیلی و یا پیش دانشگاهی.

اثبات مالی: باید قادر باشید هزینه‌های شهریه و زندگی را تامین کنید.

هزینه کالج در انگلستان

در کشور انگلستان کالج های معتبر متعدد و متنوعی وجود دارد که با توجه به انها و در رشته و دوره تحصیلی، شهریه تحصیل در کالج های انگلستان با یکدیگر متفاوت هستند. اما میتوان به عنوان جمع بندی گفت شهریه تحصیل در کالج های انگلستان بین 20 هزار الی 50 هزار پوند قرار دارد.

مدت زمان دوره کالج در انگلستان

بیشتر دوره های دیپلم ملی BTEC و دوره های کالج A-Level دو سال طول می کشد.

تحصیل در انگلستان در چه سنی رایگان است؟

بسیاری از دوره‌های بین‌المللی یا دوره‌های پیش‌دانشگاهی مانند خواندن، نوشتن و ریاضیات پایه با مدرک اول معادل GCSE یا سطح A توسط موسسات منتخب به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، تنها در صورتی که داوطلب متقاضی کمتر از 24 سال سن داشته باشد. ثبت درخواست

آیا هنوز می توانم به دانشگاه بروم؟

برخی از مدارک تحصیلی FE را می توان تا یک مدرک کامل افزایش داد، بنابراین اگر به رفتن به دانشگاه فکر می کنید اما هنوز مطمئن نیستید، اگر بخواهید بعد از دوره کالج ادامه تحصیل دهید، این دوره ممکن است اعتبار ارائه دهد.

آیا دانشجویان بین المللی می توانند به کالج در انگلستان بروند؟

دانشجویان بین‌المللی می‌توانند برای تحصیل در کالج در بریتانیا درخواست دهند، اما قبل از ورود به این کشور باید ابتدا ویزای خود را تنظیم کرده باشید.

از آنجایی که بریتانیا اکنون اتحادیه اروپا (EU) را ترک کرده است، دانشجویان کشورهای اروپایی برای زندگی و تحصیل در اینجا به وضعیت «مستقر» تحت طرح اسکان اتحادیه اروپا نیاز دارند. با این حال، در بسیاری از موارد، هزینه های کالج هنوز به طور کلی کاملا معقول است.

AoC فاش کرده است که متوسط شهریه برای دانشجویان بین المللی که مدرک تحصیلی تکمیلی را می گذرانند 8200 پوند در سال است که دوره های سطح 3 محبوب ترین آنها هستند.

از آنجایی که کالج ها به دلیل ارائه خط لوله برای کسانی که به دانشگاه میروند مشهور هستند، نسبت زیادی از دانشجویان بین المللی انتخاب می کنند که به دوره های HE بروند.

آنها همچنین دریافتند که تا آنجا که به بازار بین المللی مربوط می شود، قدرت جذب اصلی در آمدن به انگلستان برای تحصیل در سطح FE، دستیابی به سطوح A، گذراندن دوره های زبان انگلیسی و آموزش معلمان است.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

مشاوره رایگان و پذیرش در کالج انگلستان

مشاوره رایگان و پذیرش در کالج انگلستان در این متن، ما قصد داریم به شما اطلاعاتی در مورد فرصت‌های تحصیل و پذیرش در کالج انگلستان ارائه دهیم. اگر شما علاقه دارید به تحصیل و پذیرش در کالج انگلستان بپردازید، توصیه می‌شود با مشاوران و کارشناسان گروه مهاجرتی اوج پرواز تماس بگیرید تا شرایط تحصیلی، بورسیه‌ها، مقررات سنی و دیگر جزئیات مرتبط با تحصیل در انگلستان را به دقت بررسی کنید. ما آماده‌ایم تا در تمام مراحل تحصیلی شما را همراهی کنیم و به شما در انتخاب دانشگاه و شهر مناسب کمک کنیم. برای مشاوره و انجام کارهای تحصیلی خود، می‌توانید با گروه مهاجرتی اوج پرواز از طریق چت در واتس اپ تماس بگیرید و سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *