طرح مهاجرتی کانادا برای ایرانیان

تمدید اقدامات ویژه مهاجرتی برای ایرانیان در کانادا

اپن ورک پرمیت کانادا یا طرح تبدیل ویزا کانادا و طرح مهاجرتی کانادا برای ایرانیان تمدید شد . خبری خوش و فوری برای متقاضیان مهاجرت به کانادا اعلام شده است .کانادا اعلام کرده است که اقدامات ویژه ای را که برای ایرانیان مقیم کانادا یا کسانی که با ویزای توریستی در کانادا خواهند بود و به عنوان مقیم موقت در نظر گرفته است، تمدید خواهد کرد. این بدین منظور است که اگر فردی بتواند ویزای کانادا را اخذ کند و یا هم اکنون در کانادا به صورت قانونی حضور داشته باشید میتوان از این طرح برای تمدید اقامت خود و یا تبدیل ان به انواع دیگر اقامتی اقدام کند.

اپن ورک پرمیت کانادا برای ایرانیان

طرح تسهیل تبدیل ویزای کانادا برای ایرانیان فرصتی کم نظیر برای افرادی است که نیاز به دریافت ویزای کاری و اپن ورک پرمیت کانادا بی دردسر بدون جاب افر و بدون مدرک زبان است . بدین ترتیب ابتدا با یکی از روش هایی که برای متقاضی ها یکی از ویزا های مناسب با توجه به بررسی شرایط داوطلب اخذ شود و سپس تبدیل به اپن ورک پرمیت شود. اگر قصد مهاجرت به کانادا و استفاده از این طرح را دارید همین حالا برای بررسی شرایط خود و مشاوره های بیشتر از طریق چت در واتس آپ با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید از قسمت ویزای توریستی کانادا در سایت اوج پرواز اطلاعات بیشتری بگیرید.

اقامت کاری در کانادا بدون مدرک زبان و جاب افر

طرح تبدیل ویزا کانادا برای ایرانیان تمدید شد. این طرح فرصتی بینظیر برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا و  اجازه اقامت در کانادا و اقامت کاری برای ایرانیان بدون داشتن مدرک زبان و حتی جاب افر هست که در نوع خود بی نظیر است . البته استفاده از این طرح با توجه به پیچیدگی هایی ک دارد نیاز به تجربه و مهارت و کمی عجله دارد . اگر قصد مهاجرت به کانادا و استفاده از این طرح را دارید همین حالا برای بررسی شرایط خود و مشاوره های بیشتر از طریق چت در واتس آپ با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید از قسمت ویزای توریستی کانادا در سایت اوج پرواز اطلاعات بیشتری بگیرید.

این اقدامات که در ابتدا در فوریه 2023 به عنوان ابزاری برای حمایت از ایرانیان مقیم کانادا اعلام شد در هفته های گذشته منقضی شد. اما دو باره تمدید شد و اکنون در 28 فوریه 2025 منقضی می شود. IRCC می گوید که این طرح تمدید شده است زیرا در حالی که شرایط در ایران بهتر شده است است، وضعیت ناپایدار است.

در صورتی که نیاز دارین در جریان انتشار اولیه این طرح باشید، دولت کانادا اقدامات ویژه زیر را بیان کرده است:

برای کسانی که در کانادا دارای ویزای کاری، تحصیلی یا بازدید موقت هستند، درخواست تمدید از داخل کانادا را آسان تر کنید.
درخواست های ایرانیان مقیم کانادا را بر اساس اولویت پردازش کنید.
یک مسیر مجوز کار باز جدید برای ایرانیانی که قبلاً در اینجا زندگی می کنند معرفی می کند.
برای ایرانیانی که مایل به تمدید اقامت خود در کانادا هستند، از برخی هزینه های پردازش معاف شوید.
برای شهروندان کانادایی و مقیم دائم کانادایی که در حال حاضر در ایران هستند و مایل به خروج از ایران هستند، از هزینه های گذرنامه و مدارک اقامت دائم خودداری کنید.
در میان هزینه‌های پردازش لغو شده، متقاضیان ایرانی در کانادا ملزم به پرداخت هزینه رسیدگی به مجوز اقامت موقت، هزینه رسیدگی به درخواست برای تمدید مجوز اقامت در کانادا به عنوان مقیم موقت یا هزینه جمع‌آوری نخواهند بود. بیومتریک

برای واجد شرایط بودن، متقاضیان باید اتباع ایرانی با گذرنامه معتبر ایرانی باشند. آنها همچنین باید وضعیت اقامت موقت معتبر را هم در هنگام درخواست و هم در هنگام تصمیم گیری در مورد درخواست آنها داشته باشند.

 اجازه کار برای ایرانیان در کانادا در طرح جدید

اتباع ایرانی واجد شرایط می توانند برای مجوز کار آزاد درخواست دهند. مجوز کار آزاد به دارندگان این امکان را می دهد که تقریباً برای هر کارفرمایی در کانادا و در هر صنعتی کار کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است برای جریان های اقامت موقت جدید (به عنوان مثال، از ویزای بازدیدکننده تا مجوز تحصیل) بدون پرداخت هزینه درخواست دهند. اگر یک ویزا یا مجوز پس از درخواست یک جریان جدید منقضی شود، در نظر گرفته خواهد شد که وضعیت آنها حفظ شده است.

ایران منبع اصلی برای شهروندان کانادایی است.
کانادا مقصدی محبوب برای ایرانیان است. بر اساس داده‌های موسسه شهروندی کانادا، ایرانی‌ها پنجمین تازه‌واردی هستند که بین ژانویه تا سپتامبر ۲۰۲۳ شهروند کانادا شده‌اند.

علاوه بر این، داده های IRCC نشان می دهد که در پایان سال 2023، 14780 اتباع ایرانی دارای مجوز تحصیل در کانادا و 10670 نفر مقیم دائم بودند.

علاوه بر این، داده های IRCC همچنین نشان می دهد که در سال 2022، ایران هشتمین کشور مبدا پیشرو برای فرود مهاجران بود. به طور مشخص، 11105 ایرانی در آن سال اقامت دائم کردند.

مشاوره ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی تضمینی کانادا

در این مقاله سعی شد با موارد مهم و ضروری در مورد شرایط و طرح مهاجرتی جدید کانادا برای ایرانیان و طرح تسهیلاتی مهاجرتی کانادا که در سال 2023 اعلام و تا سال 2025 تمدید شده است پوشش داده شود. در صورتی که نیاز به بررسی پرونده شما و اطلاعات تخصصی و اختصاصی برای اخذ اقامت و ویزای کانادا در هر یک از مقاطع گفته شده دارید میتوانید از قسمت تماس با ما و یا از قسمت چت آنلاین در واتساپ با مشاوران گروه پرواز ارتباط برقرار کنید. همچنین از قسمت نظرات نیز می توانید دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *