ثبت نام لاتاری امریکا 2024

ثبت نام لاتاری امریکا  2024 (برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا)، که در سال 2022 انجام میگیره. یکی از فرصت هاست که به خاطر دلایلی که میگم پیشنهاد میکنم از دستش ندین. ثبت نام لاتاری امریکا 2024 یکی از راه ها یا بهتره بگم راحت ترین راه ورود و اخذ شهروندی آمریکاست. لاتاری آمریکا یک بخت آزمایی رایگان و بی دردسره. راستی به لاتاری امریکا، Dv lottery program 2024 یا لاتاری 2024 آمریکا هم میگن . اگر خودتو خوش شانس میدونی (یا حتی نمیدونی !) و میخوای در لاتاری آمریکا ثبت نام کنی و شانستو امتحان کنی دستورالعمل و مواد لازمشو در ادامه بهت میگم. مواد لازم شرکت در لاتاری آمریکا کمی زمان، یک عکس با پس زمینه ی سفید (البته با شرایط گفته شده) و مقداری حوصله و انگیزس .اگر زمان و تسلط کافی برای ثبت نام در لاتاری امریکا ندارید این کارو به کارشناسای با تجربه ، خوش دست😎 و البته بخت باز کن ما بسپارید. حالا چرا خوشدست و بخت باز کن😆؟ چون هر سال با تبحر و تجربه خودشون خیلی از متقاضی تونستن تو این بخت آزمایی برنده بشن( واقعا تو شرکت ما یکی از همکارامون چون هر سال بیشتر قبولیامون با اون ثبت نام کردن، شوخی شوخی بخت باز کن صداش میکنیم😃). در این مقاله میخوایم بخت شمارم باز کنیم و تمام اطلاعات کامل درباره نحوه ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا، زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا ، شرایط ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا ، مدارک لازم ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا،هزینه ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا و آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 را به شما آموزش بدیم.

ثبت نام لاتاری 2022

زمان اعلام نتایج قبول شدگان لاتاری گرین کارت آمریکا 2024

تاریخ و زمان دقیق اعلام نتایج لاتاری گرین کارت ۲۰۲۴ آمریکا به میلادی معادله ششم 2023 ساعت ۱۲ ظهر به وقت محلی آمریکا می باشد. معادل تاریخ اعلام نتایج لاتاری آمریکا به شمسی برابر ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ ساعت هشت و نیم شب به وقت ایران می باشد.

0هفته0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

آموزش چک کردن و بررسی نتایج قبولی لاتاری 2024آمریکا

در صورتی که تصمیم به بررسی وضعیت خود برای مشخص شدن قبولی یا عدم قبولی خود در لاتاری گرین کارت آمریکا در سال ۲۰۲۴ دارید میتوانید از طریق لینک زیر در سایت یوتیوب آموزش چک کردن قبولی لاتاری آمریکا آن را مشاهده کنید.

در صورتی که ثبت نام لاتاری خود را با تیم مهاجرتی اوج پرواز انجام داده اید بررسی وضعیت شما به صورت رایگان خواهد بود از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد.

در صورتی که به روش های دیگر در لاتاری امریکا ثبت نام کرده اید میتوانید از طریق تماس در واتساپ از خدمات گروه مهاجرتی اوج پرواز برای بررسی وضعیت شما در لاتاری گرین کارت ۲۰۲۴ آگاه شوید.

زمان ثبت نام لاتاری آمریکا

زمان شروع ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 در تاریخ 8 اکتبر سال 2022 یا به تاریخ  شمسی خودمون همون 13 مهر سال 1401 ساعت 20:30 به وقت ایران شروع میشه و مهلت پایان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا هم تا روز سه شنبه 8 نوامبر 2022 ساعت 12 ظهر (به وقت آمریکا) میباشد. پس اگه بخوایم به تاریخ و وقت خودمون تو ایران بگیم مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 یا همون لاتاری 1401 به وقت ایران روز سه شنبه 17 آبان 1401 ساعت 20:30 هست. حواستون باشه که برای ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا  حواستون پرت نشه و زمان را از دست ندید،  چون که مهلت ثبت نام تمدید نمیشه و  اگه مهلت از دست بدین، باید تا سال بعد منتظر بمانید. بازم حواستون باشه که ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ آمریکا دو سال قبل از آن یعنی ساله ۲۰۲۲ یعنی سال 1401 خودمون  انجام میشه پس باید واقعاً بجنبید. ( گیج نشینا !!! ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 دو سال قبلش یعنی سال 2022 شروع میشه و سال 2023 نتایج مشخص میشه که به امید خدا سال 2024 آمریکایید و دارید تو جزایر هاوایی فالوده شیرازی میخورید).

مشاوره مهاجرتی گروه اوج پرواز

مزایای برنده شدن در بخت آزمایی لاتاری آمریکا 2024

بعد از اینکه بخت به شما روی کرد ( یا بهتر بگم ما بخت شمارو باز کردیم😋) و چند ماه دیگه برنده لاتاری آمریکا شدید😎.خیلی راحت و بی دردسر میتونید بدون پیچیدگی و دشواری خاصی ویزای لاتاری 2024 آمریکارو مال خودتون کنید. و به راحتی اقامت دایم آمریکا یا گرین کارت امریکارو داشته باشید و بعد 5 سال شهروندی آمریکارو بدست بیارید.جونم واستون بگه که اینطوری میتونید داخل آمریکا کار کنید، رایگان درس بخونید، خرید و فروش کنید، درخواست گواهینامه کنید، به هر تعداد که دوست دارین به خارج و داخل آمریکا تردد کنید و همسر و فرزندان زیر 21 سال خودتونو هم با خودتون ببرید. دیگه چی بهتر از این؟! تازه مثل هر بخت آزمایی دیگه کلی هم هیجان انگیزه🤞 .

از مزایای که با برنده شدن و ثبت نام لاتاری امریکا 2024 در لاتاری گرین کارت آمریکا بدست میارید میشه به موارد زیر اشاره کرد:

امکان سکونت در هر یک از ایالت های آمریکا
امکان کار در کشور آمریکا و امکان یافتن شغل فدرال
امکان تحصیل و درس خواندن در مدارس دولتی و آموزش عالی ایالات متحده
امکان دریافت شهروندی آمریکا (سیتیزن شیپ)
امکان دریافت شهروندی فرزند تازه متولد شده
امکان دریافت پاسپورت آمریکایی و رفت و آمد به 184 کشور دنیا بدون ویزا
امکان داشتن بیمه و استفاده از نظام بهداشت و درمان
امکان درخواست ویزای خانوادگی برای اقوام درجه اول
امکان تردد به ایالات متحده بدون نیاز به ویزا
امکان گرفتن ویزای مهاجرتی ایالات متحده در سریعترین زمان ممکن با شرایط حداقلی

سکونت در کشور آمریکا با لاتاری

پس از آنکه بخت به شما روی کرد و با ثبت نام لاتاری امریکا 2024 در لاتاری آمریکا برنده شدید میتوانید بدون محدودیت در هریک از ایالات ایالات متحده کشور امریکا و در هر ایالتی که دوست دارند، ساکن بشن واقامت داشته باشند. برنده شدن در لاتاری آمریکا یعنی داشتن گرین کارت امریکا که مجوز سکونت در آمریکاست، با داشتن گرین کارت آمریکا میتوانید اقامت ایالات متحده را تا 10 سال به دست آورید و پس از 10 سال این امکان را دارید که گرین کارت خود را مجددا تمدید کنند. اینطوری میشه گفت که با برنده شدن در لاتاری و گرفتن گرین کارت این امکان را به دست خواهید آورد که تا هر وقت که دلتان خواست در آمریکا زندگی کنید و از امکانات رفاهی و شهروندی امریکا برخوردار شوید.

شغل در آمریکا و یافتن کار فدرال

شاید با خودتان فکر کنید اگر لاتاری برنده بشم و بتونم در آمریکا زندگی کنم، اینطوری آیا بهم کار میدن و می تونم در آمریکا کار کنم؟ باید بگم بله شما با گرفتن گرین کارت، امکان کار و شعل در ایالات متحده رو هم بدست میارید. و می توانید به راحتی در این کشور در شغل مورد نظرتون مشغول به کار شوید. اما بهتره بدونید برخلاف باور خیلیا، این تصور اشتباهه که دولت امریکا شغلی براتون در نظر گرفته باشه و در زمان شروع ورودتان به ایالات متحده شما را در شغل مربوطه شروع به کار کنید.یعنی، شما پس از رسیدن به آمریکا و انجام مراحل اقامت این ه میتوانید بدنبال شغل بگردید و از کارفرمایان امریکایی درخواست کار کنید.

 درس خواندن و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه های آمریکا از طریق لاتاری

بعد از برنده شدن در لاتاری 2024 آمریکا و گرفتن اقامت امریکا این امکانو دارین که در این کشور درس بخونید. جالبه بدونید شهریه ای که با برنده شدن در لاتاری و داشتن اقامت آمریکا باید به دانشگاه بپردازد به همان میزان شهریه ایست که شهروندان امریکایی الاصل میپردازند. این یعنی میشه گفت مزیت ویزای لاتاری بر ویزای تحصیلی اینه که هم هزینه تحصیل شما کمتر میشه و هم اینکه ویزای لاتاری یک ویزای مهاجرتیه در صورتی که ویزای تحصیلی غیر مهاجرتیه و دانشجو ها پس از پایان تحصیل باید خاک آمریکا رو ترک کنید.

گرفتن شهروندی (سیتیزن شیپ) از طریق لاتاری امریکا

قبلا گفتیم که با برنده شدن در لاتاری، گرین کارت امریکا به شما تعلق میگیره و میتونید 10 سال در امریکا زندگی کنید و امکان تمدید گرین کارت آمریکا رو دارید.رگرچه معمولا 3 تا 5 سال بعد یعنی زمانی که حداقل 30 ماه تمام در امریکا اقامت داشته باشید می توانید درخواست سیتیزن و شهروندی بدهید. خلاصه اینکه برای گرفتن شهروندی ایالت متحده، شما باید حداقل 30 ماه تمام در امریکا اقامت داشته باشید.

امکان سیتیزن شدن فرزند تازه متولد شده

جالبه بدونید طبق قوانین مهاجرتی آمریکا،وقتی که در لاتاری برنده شدید و اقامت آمریکارو گرفتین اگر ایشالا و به سلامتی بچه ای به دنیا آوردید، نوزاد متولد شده شهروند (سیتیزن) ایالت متحده محسوب می شود. و از تمام امکانات ایالت متحده میتواند استفاده کند.

گرفتن پاسپورت آمریکایی و سفر به 184 کشور بدون ویزا

دارنده گرین کارت پس از آن که موفق به گرفتن شهروندی آمریکا شد.و زمانی که شهروندی ایالت متحده را به دست آورد، می تواند پاسپورت آمریکا را داشته باشد. داشتن پاسپورت آمریکایی، یعنی ورود به 184 کشور دنیا بدون نیاز به داشتن ویزا. حواستون باشه که، برای مسافرت به تعدادی از این 184 کشور ممکن است نیاز به اخذ ویزای فرودگاهی بعد از ورود به کشور مورد نظر باشد.

امکان برخورداری از خدمات شهروندی نظیر بیمه و دسترسی به نظام بهداشت و درمان

پس برنده شدن در لاتاری و بعد از ورود به امریکا شماره SSN دریافت می کنی و می تونی از مزایایی مانند بیمه آمریکا استفاده کنی. همچنین وقتی شماره SSN داری، مشکلی برای گرفتن گواهینامه رانندگی و سایر امکانات شهروندی آمریکا نداری. دریافت شماره SSN برای افرادی که پیش از بازنشستگی دارای ۱۰ سال سابقه کار در امریکا باشند، به همراه برخورداری از مزایای بازنشستگی خواهد بود.

امکان درخواست ویزای خانوادگی برای بستگان درجه اول

برندگان لاتاری میتونند همسر و فرزندان زیر 21 سال خودشونو به آمریکا ببرند. اما تکلیف بچه های بالای 21 چی پس؟ نگران نباشید برندگان لاتاری آمریکا بعد از مهاجرت به امریکا می تونند برای فرزندانشون و سایر اقوام درجه یک تقاضای ویزای خانوادگی بدن و آنها رو هم به آمریکا ببرند. یعنی در صورتی که درخواست شهروندیشون تایید شد، میتونن علاوه بر بچه هاشون، برای والدین، برادر و خواهر خودشون هم درخواست ویزا یا اصطلاحا پتیشن بدن. اینطوری، خانوادشون بعد از پروسه اداری ویزای خانوادگی، میتونن بهشون در آمریکا ملحق بشن.

امکان خروج و ورود مجدد به آمریکا بدون نیاز به ویزا

پس از برنده شدن در لاتاری و گرفتن گرین کارت، برنده لاتاری که دیگه مقیم آمریکا حساب میشه به سلامتی، میتونه از امریکا خارج بشه و دوباره به آمریکا بدون نیاز به ویزا و دشواری خاصی برگرده(مثل آب خوردن). فقط باید حواستون شش دانگ جمع کنید که اگه به دنبال گرفتن شهروندی امریکا هستین در طول 5 سال اول حتما باید حداقل 30 ماه در آمریکا اقامت کرده باشین و سفرهایی که به خارج از آمریکا داشته اید به طور مداوم بیشتر از 6 ماه طول نکشیده باشه، این بهترین حالت ممکن برای گرفتن شهروندی امریکاست.

امکان گرفتن ویزای مهاجرتی آمریکا در سریعترین زمان ممکن با شرایط حداقلی

خوبی دیگه برنده شدن در لاتاری گرفتن گرین کارت آمریکا در مقایسه با اقدام برای انواع ویزاهای دیگه آمریکا اینه که پروسه مهاجرتیتون خیلی کمتر طول می کشه. اینجوری که از لحظه ثبت نام تا مهاجرت به آمریکا طبق کیس نامبر (که همون نوبت انجام کاراشونه ) تنها یک تا دو سال زمان می بره. خلاصه اگه در لاتاری 2024 ثبت نام کنی و شانست بزنه و برنده بشی و ویزا بگیری، حتما تا پایان سال 2024 وارد خاک امریکا شدی ( حالا چند ماه زودتر چند ماه دیرتر، هول نباش حالا). به همین خاطر بهش میگن لاتاری 2024 با اینکه ثبت نامش در ماه های اکتبر و نوامبر سال 2022 انجام میشه.

ثبت نام رایگان در لاتاری آمریکا

اگر تسلط کافی به زبان انگلیسی و تجربه بالا در ثبت نام و پر کردن فرم های لاتاری دارید میتونید به صورت رایگان و مجانی در سایت اصلی لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید.

اما اگر وقت و تسلط کافی به زبان انگلیسی و نحوه پر کردن فرم ها و آدرس ها و تجربه کافی ندارید کارشناسان خوشدست و بخت باز کن ما که همگی از سبک دست ترین افراد کشور جمع آوری شده اند. امادن که برای شما با کمترین هزینه این کارو به عهده بگیرن. برای تماس مستقیم با ما میتونید از طریق قسمت تماس با ما یا چت واتس آپ به ما متصل بشید.