موسسه مهاجرتی ایتالیا

 موسسه مهاجرتی ایتالیا یا وکیل مهاجرتی ایتالیا و مشاور مهاجرت به ایتالیا همگی عناوینی است که می توان با ارائه اطلاعات دقیق و درست و مشاوره های لازم که همگی حاصل سالها تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق روش های گوناگون است بتواند یک متقاضی مهاجرت به ایتالیا را به هدف اصلی خود برساند. موسسه مهاجرتی اوج پرواز با همکاری مشاوران، متخصصان، کارشناسان و وکلای خود خوشبختانه در سال‌های اخیر توانسته است به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرت به ایتالیا فعالیت داشته باشد.  گروه مهاجرتی اوج پرواز با دارا بودن وکیل مهاجرت تحصیلی به ایتالیا ، وکیل مهاجرت کاری به ایتالیا و وکیل مهاجرت خانوادگی به ایتالیا معتبرترین موسسه مهاجرتی ایتالیا و با عناوین موسسه مهاجرت تحصیلی ایتالیا ، موسسه مهاجرت کاری ایتالیا و موسسه مهاجرت خانوادگی ایتالیا شناخته شود.

 در این مقاله بیش از پیش قصد داریم که شما را با روش های مختلف مهاجرت به ایتالیا و همچنین نقش یک مشاور و یا وکیل مهاجرتی به ایتالیا آشنا کنیم. در این بخش به روش های مختلف مهاجرتی که یک وکیل مهاجرت به ایتالیا به واسطه آن ها اقدام به مشاوره و همکاری می‌کند میپردازیم.

موسسه مهاجرت تحصیلی ایتالیا

یک موسسه مهاجرتی خوب باید بتواند برای اقدام از طریق گرفتن پذیرش تحصیلی از کشور ایتالیا برای شروع و ادامه تحصیل در ایتالیا در تمام مقاطع به صورت تخصصی و با وجود وکلا و ایجنت های خود در کشور ایتالیا اقدام کند.  بهتر است که موسسات و گروه های مهاجرتی که خود دارای ایجنت های مشخص در کشور ایتالیا هستند همکاری شود.

مقاطعی که یک موسسه مهاجرت ایتالیا باید برای اقدام در آن ها عمل کند و مشاوره دهد باید در تمامی مقاطع  تحصیل کارشناسی در ایتالیا ، تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا ، تحصیل دکتری در ایتالیا ، تحصیل پزشکی در ایتالیا ، تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا ، تحصیل داروسازی در ایتالیا ، تحصیل پرستاری در ایتالیا و همچنین ثبت نام آزمون های ورودی کشور ایتالیا مانند آزمون آلفا تست ایتالیا ، آزمون آیمت ایتالیا ، آزمون تولک ایتالیا ، آزمون تولک مدیکال ایتالیا اشاره کرد. و همچنین ارایه ی مشاوره های لازم مربوط به درخواست ویزای تحصیل ایتالیا در سفارت ایتالیا امری ضروری است. موسسه اوج پرواز خوشبختانه دارای تجربه های موفق ای از سفارت ایتالیا در تهران ، سفارت ایتالیا در مجارستان، سفارت ایتالیا در روسیه، سفارت ایتالیا در ترکیه  خوشبختانه آمار قبولی های متقاضیان موسسه اوج پرواز هر ساله ۱۰۰ درصد متقاضیان بوده اند . 

 نکته دیگر اقدام موثر و به موقع برای بورسیه های کشور ایتالیا می باشد. بورسیه‌هایی با نام بورسیه استانی ایتالیا ، بورسیه اکشن ایتالیا و … در کشور ایتالیا وجود دارد .تقریبا تمامی متقاضیان  تحصیل در ایتالیا می‌توانند یکی از بورسیه های کشور ایتالیا دست یابند یا حداقل از کمک هزینه ها و تحصیل رایگان برخوردار شوند . البته به دلیل حساسیت های بالا در دانشگاهها و استانها در سالهای اخیر هر یک از بورسیه ها و کمک هزینه های ذکر شده دارایی ددلاین و مهلت مخصوص و شرایط خاص خود می باشد که یک موسسه مهاجرتی ایتالیا باید بتواند با توجه به شرایط متقاضی و رشته ذکر شده در زمان به موقع و با مدارک کامل برای آن اقدام کند.

وکیل مهاجرتی ایتالیا

وکیل مهاجرت ایتالیا یا ایجنت مهاجرتی ایتالیا به فردی کارشناس و خبره می گویند که در زمینه مهاجرت کشور ایتالیا به صورت مستقل و یافعال در موسسه ها و گروه های مهاجرتی مشغول میباشد. تمامی ویژگی های گفته شده در مورد یک موسسه معتبر در خصوص یک وکیل مهاجرت ایتالیا و گروه مهاجرتی آن نیز صدق می کند.

با این تفاوت که وکیل و  ایجنت معتبر مهاجرت به ایتالیا معمولا در خود کشور ایتالیا اقامت دارد و کارهای متقاضیان را با حضور در این کشور انجام میدهد. خوشبختانه وکلای معتبر مهاجرتی موسسه مهاجرتی اوج پرواز به صورت ایجنت ما در کشور ایتالیا حضور دارند و از نزدیک امور مهاجرتی متقاضیان مارا پیگیری میکنند.

برای مشاوره مستقیم و رایگان در ایتالیا میتوانید از طریق چت در واتس آپ با وکلا و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وکیل ایرانی در ایتالیا

همچون انجام امور مهاجرتی گاهی بعضی افراد برای انجام برخی از امور حقوقی خود در کشور ایتالیا نیاز به یک وکیل در کشور ایتالیا و یا یک ایجنت برای انجام کارهای فرد مذکور در غیاب او در کشور ایتالیا و یا با همراهی او می باشد. کارهای نظیر باز کردن حساب بانکی در ایتالیا، درخواست اقامت در ایتالیا، وکیل ازدواج در ایتالیا، وکیل طلاق در ایتالیا و حتی به صورت برعکس انجام کارهای حقوقی فردی که در ایران حضور ندارد. اگر برای انجام امور خود به یک ایجنت و یا یک وکیل حقوقی در ایتالیا نیاز دارید می توانید از طریق قسمت چت در واتساپ با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

وکیل ایرانی در رم میلان بلونیا و تورین

همچنین از آنجایی که بیشتر مهاجران و محصلان در چهار شهر بزرگ کشور ایتالیا حضور دارند موسسه ما برای انجام کارهای این عزیزان در چهار شهر بزرگ روم، میلان، بلونیا و همچنین تورین می توانیم اقدام به معرفی وکلای همکار خود همچنین ایجنت های خود برای انجام امور مهاجرتی، تحصیلی و حقوقی کنیم.

پذیرش تضمینی ایتالیا

پذیرش تضمینی تحصیل در ایتالیا

یکی از مشخصات ویژه موسسه معتبر مهاجرت به ایتالیا ارائه تضمین های لازم در فرایند پروسه مهاجرت به خصوص در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های کشور ایتالیا می باشد. از این رو بهترین موسسه مهاجرتی ایتالیا موسسه ای می باشد که بتواند تمامی خدمات مهاجرتی داده شده خود را تضمین کند. موسسه مهاجرتی اوج پرواز یکی از موسسات فعال در اخذ پذیرش تحصیلی از کشور ایتالیا می باشد که خدمات وابسته موسسه را تضمین می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق چت در واتساپ در پایین همین صفحه با مشاوران ما در تماس باشید.

موسسه مهاجرت کاری ایتالیا

همانطور که میدانید یکی‌از روش هایی که بسیاری از متقاضیان می‌توانند برای مهاجرت به کشور دیگر انتخاب کنند مهاجرت از طریق کار میباشد. یکی‌ دیگر از خدماتی که موسسه مهاجرتی اوج پرواز به متقاضیان خود ارائه می‌دهد. مهاجرت از طریق کار در کشور ایتالیا می باشد. البته برای اقدام از طریق کار در ایتالیا نیازمند مشاوره های بیشتر و بررسی دقیق‌تر رزومه شما می باشیم.

 تولد فرزند در ایتالیا 

در بعضی از کشور ها در صورت تولد فرزند امکان اقدام مهاجرت از طریق قانون خاک ممکن است . اما در کشور ایتالیا فقط در صورت شرایط خاصی بعد از تولد فرزند امکان اقامت و گرفتن شهروندی می باشد و‌ آن هم پیروی از قانون خون میباشد . به عبارت دیگر در کشور ایتالیا بیشتر زمانی که یکی از والدین ایتالیایی باشد می‌توان برای گرفتن شهروندی و مهاجرت از طریق تولد فرزند اقدام کرد .

 ازدواج در ایتالیا 

همانطور که میدانید، در خیلی از کشورها پس از ازدواج با یکی از شهروندان آن کشور امکان مهاجرت به آن کشور میسر میشود.به همین صورت در ایتالیا نیز یکی‌ از قوانین گرفتن اقامت و یا شهروندی در ایتالیا مهاجرت از طریق ازدواج در ایتالیا با یک فرد ایتالیایی میباشد .تیم  وکلای همکار اوج پرواز در این مورد نیز مشاوره هایی در اختیار متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج می‌دهد .

وکیل طلاق در ایتالیا

پدیده ازدواج و طلاق در خارج از کشور به دلیل پیچیدگی ها و تفاوت های فرهنگی و قانونی نسبت به کشورهای دیگر از جمله کشور ایران دارد دارای حساسیت و محدودیت های منحصر به فرد خود میباشد. از این رو در صورتی که نیاز به وکیل حقوقی در کشور ایتالیا دارید می توانید با کارشناسان گروه اوح پرواز از طریق تماس با ما و یا چت در واتس آپ ارتباط برقرار کنید.

باز کردن حساب بانکی در ایتالیا

یکی از مشکلاتی که بسیاری از ایرانیان در خارج از کشور با آن روبرو هستند مشکل باز کردن حساب بانکی برای دانشجویان و سایر افراد مقیم می باشد. از این رو کسانی که در خارج از کشور اقامت دارند و یا دارای ویزای تحصیلی و یا توریستی در کشور ایتالیا هستند میتوانند به منظور باز کردن حساب بانکی از خدمات موسسه ما به صورت تضمینی استفاده کنند.

دادن وکالت از ایتالیا به ایران

یکی از مشکلاتی که بسیاری از از عزیزان مقیم در خارج از کشور هر ساله با آن روبرو هستند انجام امور وکالتی و حقوقی خود در کشور ایران می باشد. اموری مانند خرید ملک از خارج کشور ، فروش ملک از خارج کشور،شکایت و پیگیری شکایت از خارج کشور و باز کردن حساب بانکی در خارج از کشور، باز کردن حساب بانکی در داخل کشور و … .

از این رو اگر شما نیز برای انجام امور حقوقی خود و یا امور وکالتی و پیگیری مسائل مربوط به داخل کشور از راه دور نیازمند دادن وکالت و یا وکیل حقوقی و ایجنت می باشید موسسه اوج پرواز با داشتن ماهیت حقوقی مهاجرتی خود می‌توانند به صورت قانونی وکالت شما را در داخل و خارج کشور بر عهده بگیرد.

بدین منظور می توانید از طریق راه های ارتباطی گفته شده مانند تماس با ما و یا چت آنلاین در واتساپ اطلاعات بیشتر را از مشاوران ما اخذ نمایید.

خرید ملک در ایتالیا

در بسیاری از کشور های دنیا یکی از راه های مهاجرت و درخواست اقامت از روش خرید خانه در آن کشور باشد .که شاید مرسوم ترین و شناخته شده ترین  آنها برای ایرانی ها اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه  باشد. اما همانطور که به شما گفتیم در “بسیاری” از کشور ها نه تمام آنها به همین سبب ایتالیا را می‌توان از این جهت مردود دانست .

به عبارتی دیگر امکان گرفتن اقامت و شهروندی ایتالیا از طریق مهاجرت از طریق خرید خانه در ایتالیا وجود ندارد . از این رو‌ بهتر است اگر قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید پس از انجام مشاوره با کارشناسان موسسه مهاجرتی ایتالیا و گروه مهاجرتی اوج پرواز اقدام به انجام روش های دیگر کنید .

وکیل مهاجرتی ایتالیا

 مهاجرت تضمینی به ایتالیا

در پایان و در نتیجه نهایی متن باید به این موضوع اشاره کنیم که همانطور که در متن بالا نیز به آن اشاره کردیم یک موسسه معتبر و بهترین موسسه مهاجرت به ایتالیا موسسه ای است که که بتواند در ابتدا و در طول فرایند مهاجرت به ایتالیا مشاوره ها و اطلاعات کافی را به متقاضی های خود بدهد و همچنین مهم ترین چیز در فرایند مهاجرات ارائه تضمین های لازم در خصوص انجام تعهدات می باشد. از این رو پیشنهاد ما قبل از انجام هر کاری اقدام به مشاوره با گروه مهاجرتی اوج پرواز و کسب اطلاعات بیشتر از طریق چت در واتساپ در همین صفحه می باشد.