شارژ حساب وایز

شارژ حساب وایز WISE و واریز حساب رولوت یکی از مشکلات این بانک مجازی میباشد. که به علت محدودیت های بانک ها و تحریم های صرافی ها و همچنین نداشتن بانک و شعبه حقیقی برای دارندگان این حساب بسیار دردسارساز شده است اما خوشبختانه ما توانسته ایم این مشکل را حل کنیم. ما با داشتن حساب های معتبر و منابع ارزی خود در خارج کشور میتواند بدون مشکل به وایز شما به صورت آنی و کمترین کارمزد واریز انجام دهیم  و شارژ حساب وایز WISE شما انجام شود.

اگر قصد واریز و شارژ حساب وایز WISE به صورت فوری را دارید میتوانید از طریق چت در واتس آپ  به ما درخواست دهید .

افتتاح حساب وایز

افتتاح حساب وایز

اگر نیاز به داشتن یک حساب بین المللی مانند حساب وایز را دارید تیم ما قادر به باز کردن حساب برای شما دارد. برای این منظور میتوانید به مقاله افتتاح حساب بین المللی مراجعه کنید.برای مشاوره و بررسی شرایط شما در افتتاح حساب از طریق چت در واتساپ با یکی از کارشناسان موسسه مهاجرتی اوج پرواز در تماس باشید.

مدت زمان انتقال به وایز

در صورت دادن ایدی حساب وایز مشخصات بانک وایز شما و واریز وجه به صورت آنی و همراه با تست پرداخت واریز شما به امن ترین حالت و سریعترین زمان و کمترین کارمزد ممکن انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به مشاوره در واتس اپ ما پیام دهید.

روش پرداخت و دریافت پول

شما میتوانید برای عزیزان خود از ایران به صورت ریالی به حسابی در ایران که به شما معرفی میشود با توجه به نرخ حواله و مالیات پرداخت واریز انجام دهید و به صورت فوری در خارج کشور ارز خود را دریافت کنید.

مزایای واریز و شارژ وایز همراه تیم ما

همانطور که میدانید به دلیل مشکلان مالی و تحریم ها در ایران انتقال و واریز پول به بانک های خارج کشور از طریق صرافی ها و بانک های داخل کشور به علت کارمزد بالا و مشکلات مالی بسیار زمانبر هزینه بر و پر ریسک میباشد. در صورتی که مبلغ مورد نظر از  مبدا ایران و مشکوک باشد حتی امکان تعلیق حساب شما محتمل است.

خوشبختانه موسسه ما با داشتن حساب های بانکی و منابع ارزی خود در خارج کشور و تجربه های متعدد میتواند بدون مشکل و در کمترین زمان امن ترین انتقال را برای شما انجام دهد.

مشاوره واریز به وایز

افتتاح حساب وایز و واریز به وایز

در صورتی که نیاز به انتقال پول شارژ حساب وایز به حساب‌های خارجی یا پرداخت‌های ارزی دارید و با محدودیت‌های بانکی یا روش‌های زمان‌بر و پرریسک مواجه هستید، تیم ما آماده است این خدمات را به شما ارائه دهد. شما می‌توانید از طریق چت در واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید تا درخواست‌های خود را ثبت کرده و اطلاعات بیشتری درباره روند انتقال و پرداخت دریافت کنید.